Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Trypiti

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Trypiti, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Trypiti

Malé a pokojné rekreační středisko s názvem Trypiti, i když není tak úplně letoviskem v pravém slova smyslu, rozdává radost všem příchozím na jihozápadě ostrova Thassos, asi 40 kilometrů od hlavního města. Veškeré dění se soustředí kolem pláže, kde vyrostlo několik ubytovacích zařízení a taveren.

Asi 3,5 kilometru od resortu se nachází jiný, zvaný Limenaria, kde můžete nalézt další pláže (viz Thassos pláže) a více možností různorodých aktivit. O dopravu se postarají pravidelné autobusové linky, případně lze zapůjčit si vůz či motorku a vyrazit na vlastní pěst. Stejně tak do hlavního města se dostanete autobusem nebo zapůjčenými dopravními prostředky.

Pláž u Trypiti

Pláž, která je centrem Trypiti, se táhne podél krásného zálivu a je tvořena širokým pásem písku zlatavého odstínu a oblázků. Čistá a průzračná voda slibuje příjemné koupání a sportovní vyžití. Můžete se třeba pustit do volejbalu, který je tu velmi oblíben. Kdo raději lenoší nebo si chce zkrátka jen odpočinout, tomu jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Když se pohodlně natáhnete při pobřeží, můžete relaxovat a vychutnávat výhled na zalesněná pohoří. Mořské dno má malou svažitost, a tak poskytuje dostatek mělčiny pro dětské hry a plavecké pokusy nezkušených plavců či úplných neplavců. K dispozici je malé dětské hřiště.

Další střediska na Thassosu

Na Thassos se z České republiky jezdí hlavně do středisek Astris, Chrissi Ammoudia, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pachis, Panagia, Pefkari, Potos, Prinos, Skala Potamias, Skala Prinos, Skala Rachoni, Skala Sotiros, Thassos - Limenas a Trypiti.

Tipy na hotel v letovisku Trypiti

Chrissi vila

Vilka Chrissi se nachází v klidném prostředí ostrova Thassos, obklopena borovicemi a velkou zahradou, která zajišťuje naprosté soukromí, cca 150 m od pláže.

1.

Trypiti Bungalows

Moderní hotel Trypiti Bungalows je postaven ve svahu a většina pokojů má krásný výhled na zátoku Trypiti s písečnou pláží (v moři se místy nacházejí kamenná plata), která je od hotelového bazénu vzdálená jen 250 m. Pokoje jsou ve 12ti samostatných budovách v zahradě, všechny jsou od poloviny června do poloviny září klimatizovány a mají balkon nebo terasu. Výborné stravování, krásná pláž a božský klid, zaručuje hotelovým návštěvníkům prožití klidné a pohodové dovolené. Do nedaleké Limenárie lze kdykoli dojet za nákupy a zábavou třeba taxíkem za cca 5 Eur. Hotel Trypiti Bungalows doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek a krásné koupání na nepřeplněné pláži.

2.

Blue Dream Palace od 40 179 Kč se všemi poplatky

Nově otevřený hotel Blue Dream Palace leží na jižní straně ostrova u dlouhé písečné pláže v zelené zahradě, 3 km od rušného letoviska Limenaria s množstvím obchodů a restaurací. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 1,5 h jízdy.

3.

Rodon House

Rodinný komplex studií a apartmánů Rodon House se skládá z několika dvoupatrových budov v zahradě a leží pouze 50 m od krásné písečné pláže, pláže Tripiti. Větší letovisko Limenaria s množstvím restaurací a barů je vzdáleno cca 2,5 km a funguje zde autobusové spojení. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 1,5 h jízdy.

4.

Tripiti

Hotelový komplex Tripiti se nachází v mírném svahu, na klidném místě, v rozlehlé zelené zahradě, v letovisku Tripiti, 250 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Letovisko Limenaria s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 2 km, funguje zde autobusové spojení. Vzdálenost do hlavního města Thassos je cca 1,5 hodiny jízdy.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 4. 12. 2019 Neskutečně klidné a tiché letovisko, ideální pro ty, co si chtějí odpočinout. Hotel Blue Dream Palace naprostá špička, je nově zrekonstruovaný, bazény se slanou vodou, lze využít při nepřízni počasí. Prostorná pláž, čisté moře.

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---