Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elsa studia

Rodinně vedený dům s přátelskou atmosférou leží 500 m od centra letoviska Potos a 150 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je známá pod názvem San Antonio Beach a patří mezi nejpěknější v této části ostrova. Studia Elsa doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají klidné romantické místo k dovolené s možností večerního vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elsa studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Elsa

Rodinně vedený dům s přátelskou atmosférou leží 500 m od centra letoviska Potos a 150 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je známá pod názvem San Antonio Beach a patří mezi nejpěknější v této části ostrova. Studia Elsa jsou obklopena olivovými stromy a krásnou udržovanou zahradou. Dům nabízí vkusně zařízená studia. Nedaleké letovisko Potos dává možnost večerním procházkám, posezením v řeckých tavernách a kavárnách i k nákupům ve stylových obchůdcích.

Studia Elsa doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají klidné romantické místo k dovolené s možností večerního vyžití.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.