Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperia

Romantický hotel Esperia uprostřed zelené zahrady s výhledem na moře se nachází 20 metrů od písečné pláže v letovisku Pefkari. Hotel je vhodný pro klienty, kteří na dovolené vyhledávají pobyt na klidném místě s možností vychutnat si relax v příjemném prostředí, avšak s dobrou dostupností dalšího prázdninového střediska. Letovisko Potos  s dalšími možnostmi nákupů i vyžití se nachází asi 1 km od Pefkari.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Esperia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Esperia

Romantický hotel Esperia nacházející se v letovisku Pefkari pouhých 20 m od pěkné písečné pláže. Hotel je obklopen zelení a krásnou zahradou, která nabízí příjemné posezení ve venkovním baru s výhledem na moře. Hotel je vhodný pro klienty hledající místo k odpočinku a relaxaci. Z letoviska Pefkari je možné dojít 1 km procházkou do sousedního letoviska Potos a 1,5 km do letoviska Limenaria.

Vybavení hotelu Esperia

Recepce, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, zahrada, venkovní bar.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha), SAT/TV, klimatizace (za poplatek), lednice, balkon nebo terasa.

Pláž

20 m, oblázkovo-písečná, lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Dle CK. Snídaně – servírované kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří formou menu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.