Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aqua Bay

Nový luxusní pětihvězdičkový hotel Aqua Bay, nacházející se nedaleko písčité pláže v letovisku Tsilivi na ostrově Zakynthos, doporučujem náročným klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aqua Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aqua Bay

Nový hotel Aqua Bay skládající se ze dvou budov se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Tsilivi, 300 m od jeho centra s obchody, restauracemi a bary, 200 m od nejbližších obchodů a 5 km od letiště v Zakynthu. Hosté tohoto hotelu mají obvykle neomezený přístup zdarma do Water Parku, kde mohou využívat i all inclusive. Oficiální kategorie: 5*.

Vybavení hotelu Aqua Bay

recepce, půjčovna horských kol, wi fi zdarma, internetový kout, hlavní restaurace, a la carte restaurace Gourmet (ve Water parku, na večeře rezervace nutná), lounge bar, snack bar (ve Water Parku – otevřeno 10:00 – 18:00 na občerstvení), snack bar/restaurace (ve Water Parku – otevřeno 4x týdně 19:00 – 21:00 na tematické večeře, jako alternativa k večeři v hlavní hotelové restauraci, večeří se u bazénu), koktejl bar (ve Water Parku), bazén, bazénové osušky, mini fitness, mini spa.

Ubytování

Hotel Aqua Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek a apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, wi fi připojením, telefonem, trezorem, DVD přehrávačem – playstation, mini ledničkou, příslušenstvím na přípravu čaje/kávy, župany, trepkami.

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle ck, All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (11:00 – 13:00 a 15:00 – 17:00, noční občerstvení 22:00 – 23:00), zmrzlina (13:00 – 14:30 a 18:30 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00 – 23:00).

Pláž

Hotel Aqua Bay leží cca 350 m od pláže.

Aktuální popis od CK

Hotel Aqua Bay se nachází ve velice oblíbeném letovisku Tsilivi, které je známé svou krásnou přírodou plnou olivovníků. Hotel je připojen k vodnímu parku...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.