Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arion Renaissance

Příjemný menší rodinný hotel se nachází na klidném místě, 10 kilometrů na východ od hlavního města ostrova Zakynthos. Centrum letoviska Vassilikos s několika tavernami a obchody je v dosahu 200 metrů, vzdálenost od známé písečné pláže Ionio je asi 200 metrů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arion Renaissance, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Arion Renaissance

Příjemný menší rodinný hotel Arion se nachází na klidném místě, 10 kilometrů na východ od hlavního města. Centrum letoviska Vassilikos s několika tavernami a obchody je v dosahu 200 metrů, vzdálenost od známé písečné pláže Ionio je asi 200 metrů.

Vybavení

Pěkný sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, u něhož jsou lehátka a slunečníky bez poplatku a jacuzzi. K vybavení hotelu Arion patří restaurace a snack bar, můžete si tu zahrát badminton anebo objednat masáže. Nedaleko hotelu je půjčovna horských kol, motocyklů a automobilů.

Ubytování v hotelu Arion

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, satelitní televize, lednička, balkon nebo terasa. Pronájem trezoru a zapojení klimatizace za poplatek, dětské postýlky jsou poskytovány zdarma

Stravování

Polopenze formou bufetu.

A doplňkový popis:

Poloha:

V klidném prostředí mezi olivovníky, v letovisku Vassilikos, stojí menší hotel Arion Renaissance. Exteriér hotelu je laděn do pastelových barev a doplňuje ho několik stromů, květů a palem. Od nejbližší písečné pláže je vzdálen cca 230 m, přičemž v posledním úseku cesty (asi 10 m) musíte zdolat mírný svah. Do hlavního města Zakynthos je to cca 10 km a na letiště přibližně 14 km. Místní dopravou je možné přemístit se do rušnějšího letoviska Argassi či města Zakynthos.

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí (24 hodin), hala s TV, směnárna, snídaňová místnost, snack bar u bazénu, internetový kout (za poplatek). Děti se zabaví u počítačové hry – playstation, pro relax poslouží masáže či manikúra. Pro sport a zábavu jsou k dispozici bazén s oddělenou částí pro děti, jacuzzi či badminton. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. K nejbližší pláži se dostanete asi po 10 minutách chůze. Pláž je písečná, místy promíchaná s kamínky.

Ubytování:

hotel disponuje příjemnými pokoji pro 2-3 osoby (3. lůžko přistýlka) a několika rodinnými pokoji pro 4 osoby (manželská postel a dvě samostatná lůžka). Všechny pokoje mají dřevěný nábytek, klimatizaci (za příplatek), minibar, TV, telefon, koupelnu/WC, trezor (za příplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování:

polopenze formou bufetu.

Náš názor na Arion Renaissance:

hotel s rodinnou atmosférou, daleko od městského ruchu, v objetí stromů a zeleně. Navštivte okolní pláže a nezapomeňte si vychutnat místní speciality v některé z plážových taverniček.

Kapacita:

51 pokojů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.