Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katarini

Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřená bugamviliemi, je postavená v letoviskou Tsilivi na ostrově Zakynthos,  kousek od domů Panagiotis I a Panagiotis II. Přibližně 200 m dlouhou cestu na písčito - oblázkovou pláž lemuje několik obchůdků a hotelů s bazény. Dům má výbornou polohu, v klidné oblasti a zároveň blízko rušného centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Katarini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita objektu Katarini:

5 studií a apartmánů

Poloha studií a apartmánů Katarini

Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřená bugamviliemi, je postavená v letoviskou Tsilivi kousek od domů Panagiotis I a II. Přibližně 200 m dlouhou cestu na písčito - oblázkovou pláž lemuje několik obchůdků a hotelů s bazény. Dům má výbornou polohu, v klidné oblasti a zároveň blízko rušného centra.

Ubytování / Vybavení:

2-lůžková studia Katarini v přízemí • 5-lůžkový apartmán Katarini se dvěma oddělenými ložnicemi v přízemí (v jedné ložnici manželská postel, v druhé 2 samostatná lůžka) a obývacím pokojem (s přistýlkou) • 3-lůžkový apartmán v patře s oddělenou ložnicí pro dvě osoby a obývací kuchyní s 3. lůžkem (přistýlka – rozkládací pohovka) a 3 balkony • prostorný apartmán pro 6 osob se dvěma ložnicemi (v každé z nich 2 postele), obývacím pokojem se 2 přistýlkami, v patře • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna/WC • balkon nebo terasa.

Pláž:

Komplex Katarini se nachází cca 200 metrů od pláže

Názor CK

Studia a apartmány Katarini doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, které si mohou bezstarostně hrát v areálu domu či v sousedství na dětských houpačkách. Hosté domu mohou využívat bazén u domu Panagiotis s lehátky zdarma.

Aktuální popis od CK

Popis zájezduBílá budova apartmánů Katarini, zpestřená barevnými buganviliemi, stojí ve vlastní hezké zahraděv sousedství domů Panagiotis I. aII., v objetí...

Popis ubytování:Bílá budova apartmánů Katarini, zpestřená barevnými buganviliemi, stojí ve vlastní hezké zahraděv sousedství domů Panagiotis I. aII., v...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.