Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Boschetto Holiday Village

Stylové ubytování v nádherné přírodě je vhodné pro klienty, kteří ocení klidné prostředí a chtějí strávit romantickou dovolenou na místě téměř nedotčeném turistickým ruchem, ale zároveň s veškerým komfortem včetně privátního bazénu. Vilky se nacházejí v klidné lokalitě, ve vesničce Agios Leon. Centrum letoviska se nachází 1 km od ubytování, stejně jako autobusová zastávka a nejbližší obchody. Hlavní město Zakyntos je vzdálené 24 km a letiště 22 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Boschetto Holiday Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Boschetto Holiday Village

Vilky se nacházejí v klidné lokalitě, ve vesničce Agios Leon. Centrum letoviska se nachází 1 km od ubytování, stejně jako autobusová zastávka a nejbližší obchody. Hlavní město Zakyntos je vzdálené 24 km a letiště 22 km.

Pláž

Dvě nejbližší pláže Limionas a Porto Roxa se nacházejí cca 3km od vilek.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování ve vilách Boschetto Holiday Village

Každá vilka ve Boschetto Holiday Village je zařízena v jiném stylu, pečlivě vybrané pastelové barvy, dřevěné obložení a kamenné stěny navozují příjemnou a romantickou atmosféru. V přízemí je obývací pokoj s krbem, plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou, kávovarem a toustrem, ložnice a vlastní sociální zařízení (vana, WC, fén). Dále jsou zde dvě ložnice v patře s koupelnou, veranda s nádherným výhledem na okolní krajinu, zařízená venkovním nábytkem. Všechny vilky mají klimatizaci zdarma, SAT/TV, DVD, privátní bazén, venkovní sprchu. Možnost obsazení až 6 osobami.

Vybavení

Pět kamenných dvoupatrových vilek bylo postaveno tak, aby nenarušovaly ráz místní krajiny a jsou obklopeny udržovanou zahradou. Možnost připojení k internetu, parkoviště, pračka v objektu.

Doporučení

Stylové ubytování v nádherné přírodě je vhodné pro klienty, kteří ocení klidné prostředí a chtějí strávit romantickou dovolenou na místě téměř nedotčeném turistickým ruchem, ale zároveň s veškerým komfortem včetně privátního bazénu.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.