Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollo

Novější jednopatrové budovy studií Apollo pastelové barvy jsou postavené v klidné části vesničky Alykes na Zakynthosu, přibližně 500 m od jejího centra. Domy Apollo jsou vsazené do upraveného okolí, plného zeleně a barevných květů. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
3/5
Běžné

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis aparthotelu Apollo a ubytování:

Novější jednopatrové budovy studií Apollo pastelové barvy jsou postavené v klidné části vesničky Alykes, přibližně 500 m od jejího centra. Domy Apollo jsou vsazené do upraveného okolí, plného zeleně a barevných květů. 

Ubytování je zabezpečeno ve studiích s pěkným dřevěným nábytkem a určené pro 2-3 osoby. Všechna mají kuchyňku (lednička, základní nádobí), koupelnu/WC, prostorný balkon nebo terasu. Terasy jsou zdobené půloblouky, typickými pro architekturu Zakynthosu. V komplexu nechybí bazén se slunečníky a lehátky, bar s velkoplošnou televizí a biliardovým stolem. Hned vedle domu turistů zve na posezení stejnojmenná taverna s nabídkou chutných jídel, ve které je možnost doobjednat večeře (výběr ze 2-3 jídel).

Pláž u Apollo

Na kamínkovou pláž se dostanete po 150 m.

Kapacita:

18 studií

Aktuální popis od CK

Poloha Klidná poloha Nejbližší nákupní možnosti, restaurace abary jsou cca 50 m od hotelu Centrum města Alykes je vzdáleno cca 200 m Letiště Zakynthos cca 17...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 2. 7. 2019 nikoliv ubytovani a sluzby hruza hlavne obsluha baru a jeho snidane, zkazeny juice, a balicek pred odletem nedal nikomu Prima
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.