Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christina penzion

Stylově zařízený penzion se nachází na ostrově Zakynthos v letovisku Vassilikos, pouze 100 m od písečné pláže Plaka a 250 m od písečné pláže Agios Nikolaos se širokou nabídkou vodních sportů. V blízkosti najdete několik obchůdků, typických řeckých taveren a restaurací. Spojení s hlavním městem a rušnějším letoviskem Argassi zajišťují místní autobusové linky (autobusová zastávka nedaleko domu).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christina penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Christina:

Stylově zařízený penzion Christina se nachází v letovisku Vassilikos, pouze 100 m od písečné pláže Plaka a 250 m od písečné pláže Agios Nikolaos se širokou nabídkou vodních sportů. V blízkosti najdete několik obchůdků, typických řeckých taveren a restaurací. Spojení s hlavním městem a rušnějším letoviskem Argassi zajišťují místní autobusové linky (autobusová zastávka nedaleko domu).

Vybavení hotelu:

K domu patří taverna Family, kterou vlastní majitel studií. Klienti mohou využívat bazén u vedlejších hotelů Vassilikos Beach nebo The Bay (koupání je podmíněno konzumací v snack-baru). Dětské hřiště je k dispozici u restaurace na pláži.

Pláž:

100 m, písečná. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají sociální zařízení (WC + sprcha), kuchyňský bar (lednice, varná konvice, toastovač), SAT/TV, klimatizaci (za poplatek 6 €/den), balkon.

Stravování :

Snídaně - servírované kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně Family, vzdálené cca 50 metrů od studií.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžková studia s možností přistýlky sociální zařízení (WC, sprcha) kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, toustovač) klimatizace zdarma...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.