Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dolphins

Studia a apartmány Dolphins nacházející se asi 150 metrů od centra Limni Keri a 100 metrů od oblázkové pláže jsou situována uprostřed příjemné zeleně a jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dolphins, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Dolphins

Dvoupatrová vilka se studii a apartmány stojí v zeleném údolí nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete pohodlně jen za pár minut. Vilka má malou zahraod přístupové cesty a malého můstku přes potok, který vede k moři. V okolí vilky jsou taverny a obchody.

Vybavení studií a apartmánů Dolphins

Studia a apartmány jsou příjemně zařízeny a jsou situovány v přízemí, 1. a 2. patře. Apartmány mají dvě ložnice, jedna ložnice má manželské lůžko, druhá ložnice dvě oddělená lůžka. Studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželská postel a další lůžko). Studia i apartmány mají zastíněné balkony či terasy, které směřují do údolí a je z nich pěkný výhled do zeleně. Studia i apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV a Wi-Fi.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Oblázková pláž se nachází 100 metrů od volky Dolphins.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.