Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hill Villa

Krásná moderní vila je umístěna na klidném místě je zde úžasný výhled na krajinu a na moře ostrova Zakynthos. Je možnost si pronajmout člun a vyrazit se podívat na ohrožené želvy caretta. Nejbližší obchod se nachází cca 500 m, velmi živé městečko Laganas s obchody, restuaracemi a nočními kluby je vzdáleno cca 1,5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hill Villa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hill Villa

Krásná moderní Hill Villa je umístěna na klidném místě je zde úžasný výhled na krajinu a na moře. Je možnost si pronajmout člun a vyrazit se podívat na ohrožené želvy. Nejbližší obchod se nachází cca 500 m, velmi živé městečko Laganas s obchody, restuaracemi a nočními kluby je vzdáleno cca 1,5 km. Můžete také vyrazit do nedalekého hlavního města Zakynthos, které se nachází cca 8 km od ubytování.

Vybavení a služby

K dispozici je soukromé parkoviště, venkovní bazén, terasa s grilem, obývací pokoj s LCD TV, kuchyň. U bazénu jsou umístěna lehátka a slunečníky. Wi-Fi připojení je zdarma.

Ubytování v hotelu Hill Villa

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje, obývací místost s rozkládací sedačkou pro dvě osoby, moderní kuchyně a 2 koupelny. Pokoje jsou vybaveny TV, klimatizací a balkónem. Plně vybavená kuchyně s elektrickým vařičem, myčkou a lednicí. Nachází se zde i fén, ručníky na půjčení nebo žehlička.

Pláž

Pláž se nachází cca 2 km od vily. Na pláži se nachází spoustu plážových barů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Vzdálenosti

Pláž: cca 2 km Obchod: cca 500 m Letiště: cca 6,5 km Zakynthos town: cca 8 km

Stravování

Dle ck: Bez stravování

Proč právě sem

  • Moderní vila s vlastním bazénem
  • Nádherný výhled na moře
  • Soukromí a klidné prostředí nedaleko živého letoviska Laganas
Aktuální popis od CK

Proč právě sem Moderní vila s vlastním bazénem Nádherný výhled na moře Soukromí a klidné prostředí nedaleko živého letoviska Laganas PolohaKrásná moderní...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.