Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Celia Studia & Apartmány

Hotel se nachází na ostrově Zakynthos v piniovém lese mezi městy Zakynthos a Vassilikos, pouhých 50 m od moře s malou zátokou ke koupání. Pláž Kaminia je vzdálena cca 5 min. pěšky a pláž Porto Zoro 10 min. V blízkosti hotelu zastávka linkového autobusu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Celia Studia & Apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Celia Studia & Apartmány:

Hotel Celia Studia & Apartmány se nachází na ostrově Zakynthos v piniovém lese mezi městy Zakynthos a Vassilikos, pouhých 50 m od moře s malou zátokou ke koupání. Pláž Kaminia je vzdálena cca 5 min. pěšky a pláž Porto Zoro 10 min. V blízkosti hotelu zastávka linkového autobusu.

Vybavení:

Klimatizovaný rodinný hotel Celia Studia & Apartmány disponuje celkem 32 ubytovacími jednotkami. Svým hostům dále nabízí recepci s trezory a společenskou místnost s T V. Ve venkovním areálu naleznete terasu s výhledem na moře (zde je možné po předchozí rezervaci i posnídat), bar, resp. restauraci, bazén a parkoviště.

Sport a zábava:

Zábava : Využijte možnosti v okolí hotelu, např. město Zakynthos (cca 9 km). Ve městech Zakynthos a Vassilikos.

Ubytování :

Studia (A1A/A2A): Obývací ložnice, kuchyňský koutek s chladničkou, posezení, dlažba, klimatizace za poplatek, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Maisonette (A2B/A3B/A4B): Studia v maisonettovém stylu, disponují stejným vybavením jako studia (1A/2A), jen jsou bez posezení.

Stravování :

Dle CK, Vlastní nebo se snídaní.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluMenší hotel v piniovém lese. Krásné pláže Porto Zoro a Porto Kaminia pouze 10 minut chůze. Typická řecká kuchyně. Polohahotel se nachází v...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.