Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konstantine Beach

Hotel leží na ostrově Zakynthos a rodinného hotelu vyjdete kolem bazénu a snackbaru přímo na písčito - oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Autobusová zastávka je před hotelem, do centra a k obchodům i tavernám půjdete asi 200 m. Vzdálenost od hlavního města je 16 km. Hotel s dostupnými restauracemi, obchůdky, minimarkety a vodními sporty doporučujeme párům a rodinám. Hotel je pro svůj pozvolný vstup do moře oblíben zejména mezi rodinami s dětmi. Vyhovovat bude i klientům vyhledávajícím klidnější prostředí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konstantine Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Konstantine Beach

Z rodinného hotelu Konstantine Beach vyjdete kolem bazénu a snackbaru přímo na písčito - oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Autobusová zastávka je před hotelem, do centra a k obchodům i tavernám půjdete asi 200 m. Vzdálenost od hlavního města je 16 km. Hotel s dostupnými restauracemi, obchůdky, minimarkety a vodními sporty doporučujeme párům a rodinám. Hotel Konstantine Beach je pro svůj pozvolný vstup do moře oblíben zejména mezi rodinami s dětmi. Vyhovovat bude i klientům vyhledávajícím klidnější prostředí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 16 km - vzdálenost od centra 200 m - nákupní možnosti 500 m

Ubytování v Konstantine Beach:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 2 přistýlek - individuálně ovladatelná - klimatizace (za poplatek) - telefon - televizor - lednička (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa (většina pokojů)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí a televizorem - hlavní restaurace - bar, snack bar - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy (1x týdně)

Aktuální popis od CK

Popis zájezduHotel Konstantin Beach je postaven přímo na oblázkovo-písečné pláži voblíbeném prázdninovém letovisku Alykes asvým hostům nabízí kvalitní...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.