Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Sirena

Studia La Sirena, nacházející se v oblíbeném a hojně navštěvovaném prázdninovém letovisku Argassi, poblíž hlavního města Zante jsou ideální volbou pro klienty, kteří vyhledávají ubytování poblíž živého centra, s dobrou dostupností většího města.  Hlavní město je vzdálené pouhé 4 kilometry a je dobře dosažitelné místní autobusovou dopravou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Sirena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu La Sirena

Aparthotel La Sirena je ideálním místem jak pro klienty, kteří hledají možnost zábavy, kterou nabízí nedaleké centrum, ale i pro ty, kteří chtějí klidnější prostředí. Písečná pláž leží 250 m od studií a hlavní město Zakynthos vzdálené 4 km je lehce dostupné místní dopravou. Příjemná a velmi dobře udržovaná studia jsou vhodná pro klienty všech věkových kategorií.

Vybavení hotelu La Sirena

Vstupní hala s recepcí, snack-bar, TV místnost, bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Vybavení studií La Sirena

Dvoulůžková studia s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), TV, klimatizace za poplatek, trezor za poplatek , balkon nebo terasa.

Pláž

250 m, písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Dle CK. Snídaně – servírované kontinentální snídaně.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.