Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bitzaro Palace

Tento příjemný hotelový komplex Bitzaro Palace, který tvoří 4 třípatrové budovy, se nachází v klidném prostředí střediska Kalamaki na ostrově Zakynthos, cca 150 m od centra, kde začínají na hlavní třídě obchody se suvenýry, restaurace, bary. Letiště je ve vzdálenosti cca 2 km, letadla zde létají již poměrně nízko a pro většinu nadšených fotografů to je výzva k pořízení unikátní fotografie. K nejbližší pěkné písečné pláži a čistému moři s pozvolným vstupem vhodným pro děti i neplavce, je to cca 400 m, přes silnici. S ohledem na výskyt želv Caretta Caretta bývá přístup na pláž omezen od 07:00 do 19:00 hodin, aby želvy nebyly rušeny, stejně tak je v nočních hodinách zcela omezen provoz letiště. Nedaleko hotelu Bitzaro Palace (cca 100 m) se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete městskou linkou pohodlně vydat za nákupy i zábavou do hlavního města ostrova Zakynthosu (cca 6 km) nebo do Laganasu (jízdenka vychází na cca 1,40€/cesta, spojení je během celého dne).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bitzaro Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bitzaro Palace

Tento příjemný hotelový komplex Bitzaro Palace, který tvoří 4 třípatrové budovy, se nachází v klidném prostředí střediska Kalamaki, cca 150 m od centra, kde začínají na hlavní třídě obchody se suvenýry, restaurace, bary. Letiště je ve vzdálenosti cca 2 km, letadla zde létají již poměrně nízko a pro většinu nadšených fotografů to je výzva k pořízení unikátní fotografie. K nejbližší pěkné písečné pláži a čistému moři s pozvolným vstupem vhodným pro děti i neplavce, je to cca 400 m, přes silnici. S ohledem na výskyt želv Caretta Caretta bývá přístup na pláž omezen od 07:00 do 19:00 hodin, aby želvy nebyly rušeny, stejně tak je v nočních hodinách zcela omezen provoz letiště. Nedaleko hotelu Bitzaro Palace (cca 100 m) se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete městskou linkou pohodlně vydat za nákupy i zábavou do hlavního města ostrova Zakynthosu (cca 6 km) nebo do Laganasu (jízdenka vychází na cca 1,40€/cesta, spojení je během celého dne).

Kapacita

Celková kapacita hotelu Bitzaro Palace je 95 jednoduše vybavených pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, klimatizací (v provozu od července do srpna, jen v určitých časových intervalech, v ostatních měsících za poplatek cca 5€/den), fénem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a rádiem, rychlovarnou konvicí s šálky, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka je v hotelu Bitzaro Palace na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, prostorný salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek 4€/30 minut), vnitřní bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením, prádelna, rozlehlá zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce by mělo být jako nová službu zřízeno pro sezónu 2010 za poplatek (obdobně jako u internetového koutku).

Stravování

Dle zájezdu Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek (cca 7-8€/set/den - dle sezóny), kulečník (za poplatek cca 1,5€/hra), dětské hřiště v zahradě, možnost zdarma využívat tenisového kurtu v sesterském hotelu Bitzaro Grande (ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu).

Hlavní výhody hotelu Bitzaro Palace

příjemné a čisté prostředí hotelu, pěkná upravená zahrada, chutná strava

Hotel Bitzaro Palace na webu

Hotel Bitzaro Palace

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.