Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Letsos Studia & Apartmány

Komplex Letsos Studia & Apartmány se nachází 200 m od krásné písečné pláže na ostrově Zakynthos. Centrum města Alikanas je vzdáleno cca 100 m, Alykes potom 500 m. Město Zakynthos a letiště 16 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Letsos Studia & Apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Letsos Studia & Apartmány:

Komplex Letsos Studia & Apartmány se nachází 200 m od krásné písečné pláže. Centrum města Alikanas je vzdáleno cca 100 m, Alykes potom 500 m. Město Zakynthos a letiště 16 km.

Vybavení:

Prázdninové zařízení Letsos Studia & Apartmány se 150 ubytovacími jednotkami svým hostům nabízí restauraci, společenskou místnost s TV, obchod, zlatnictví a bar. Hned vedle se nachází parkoviště, bazén, dětský bazén a snack bar. Nechybí ani opalovací terasa s lehátky a slunečníky a hřiště.

Sport a zábava:

Zábava : Příležitostně program v hotelu. Nabídka v okolí. Za poplatek: herna s biliárem, elektronické hry, masážní křeslo. Pro děti : Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Ubytování :

Studia (A1A/A2A/A3A): Z velké části klimatizovaná studia jsou vybavena obývací ložnicí, kuchyňským koutkem s chladničkou, telefonem, satelitní TV, fénem, sprchou, WC a balkonem. Klimatizace za poplatek. Apartmány (A4B/A5B): Jsou vybaveny stejně jako studia (A1A/A2A/A3A), navíc samostatná ložnice.

Stravování :

Snídaně nebo polopenze formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluV centru letoviska. Velmi oblíbený u českých klientů. Jednoduše zařízená studia a apartmány. Polohav centru letoviska Alikanas. Zábavní a nákupní...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.