Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Zante Beach

Hotelový areál Louis Zante Beach se nachází v klidném a příjemném prostředí uprostřed zahrad a lesů, na okraji známého a vyhledávaného letoviska Laganas na Zakynthosu. Všechny vnitřní prostory a terasy byly nově zrekonstruovány. Hotelový areál leží u mořské zátoky a písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louis Zante Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Louis Zante Beach

hotelový areál Louis Zante Beach se nachází v klidném a příjemném prostředí uprostřed zahrad a lesů, na okraji známého a vyhledávaného letoviska Laganas. Všechny vnitřní prostory a terasy byly nově zrekonstruovány. Hotelový areál leží u mořské zátoky a písečné pláže. Zdejší místo je též známé jako hnízdiště mořských želv Caretta Caretta. Turistická zóna s nákupními možnostmi je ve vzdálenosti cca 400 m. Autobusová zastávka je cca 400 m od hotelu.

Kapacita

hotelový komplex Louis Zante Beach tvoří hlavní budova a 9 zahradních bungalovů. Je zde celkem 268 nově zrenovovaných pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s výhledem na moře, kde je navíc palanda pro děti), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, rádiem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na moře, do zahrady, na bazén nebo okolní krajinu. Výhledem na moře je za příplatek. Jednolůžkové pokoje jsou v Louis Zante Beach jen s výhledem do vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, salónek, výtahy (pouze v hlavní budově), internetový koutek, minimarket, kadeřnictví, obchůdek se suvenýry, vnitřní restaurace, venkovní restaurace, nová italská restaurace à la carte, vnitřní a venkovní bar, snackbar, bar u bazénu, taverna, bar a snackbar u pláže, půjčovna motocyklů a aut, možnost zajištění vyjížděk na koních, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně (07:00 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 15:00 hodin) a večeře (18:30 – 21:30 hodin) formou švédského stolu - Speciální bufet pro děti (18:30 – 21:30 hodin) – špagety, rybí prsty a kuřecí nugety - Svačiny formou teplých snacků (párečky, hamburgery, kebab, hranolky nebo vařené brambory) od 10:00 – 12:30 hodin a od 15:00 – 18:00 hodin - Svačiny formou studených snacků (různé sandwiche se šunkou, sýrem, tuňákem, kuřetem) od 10:00 – 24:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, likéry, brandy, koktejly aj.) od 10:00 – 24:00 hodin - Zmrzlinu od 10:00 – 21:00 hodin - Odpolední teplé nápoje (kávu a čaj) se sušenkami, koláči nebo dezerty od 15:30 – 17:00 hodin - Teplé nápoje (filtrovaná káva, cappuccino, espresso a horká čokoláda) od 10:00 – 24:00 hodin - V případě strávení dne mimo hotel – možnost vyžádání balíčku (uzená krůta, roast beef, rajské, okurka, obložené chleby aj.) – nutno nahlásit nejpozději do 18:00 hodin předešlého dne na recepci) - Sportovní aktivity zdarma: fitcentrum, aerobik, tenis (poplatek za večerní osvětlení), šipky, stolní hry - Aktivity pro děti: dětský klub, dětské hřiště (bez dozoru), hry - Osušky na pláž (vratný depozit cca 10€) - Během dne a večera animační programy - Konání některých aktivit je závislé na počasí

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 4€/lehátko nebo cca 6 – 8€/set/den), miniclub pro děti ve věku od 5 do 12 let, pirátská loď v zahradě u pláže pro děti, 2 tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, fitcentrum, plážový volejbal, kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Na pláži jsou možnosti vodních sportů: např. windsurfing, šlapadla, kánoe, potápění s kvalifikovaným instruktorem (za poplatek). Nabídka vodních sportů je s ohledem na hnízdiště želv omezená. Hotel organizuje pro své hosty animační programy během dne a večer zábavní programy, řecký večírek, živou hudbu a show.

Hlavní výhody hotelu Louis Zante Beach

klidné prostředí, hezká zahrada a pláž, kvalitní servis.

Web

Louis Zante Beach

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.