Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsamis Zante Spa Resort - Aeolus

Tsamis Zante Spa Resort hotel byl zrekonstruován v r. 2007 a je situovaný 12 km od hlavního města Zakynthos a cca 7 km od známého letoviska Tsilivi. Najdete ho přímo u moře, v letovisku Kypseli, kterému dominuje krásná příroda, množství olivových stromů a křišťálově čistá voda.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsamis Zante Spa Resort - Aeolus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tsamis Zante Spa Resort:

Tsamis Zante Spa Resort hotel byl zrekonstruován v r. 2007 a je situovaný 12 km od hlavního města a cca 7 km od známého letoviska Tsilivi. Najdete ho přímo u moře, v letovisku Kypseli, kterému dominuje krásná příroda, množství olivových stromů a křišťálově čistá voda.

Vybavení / Sport / Zábava:

komplex Tsamis Zante Spa Resort se skládá z hlavní budovy a menších bočních budov. V hlavní budově se nachází recepce a lobby s TV/SAT, směnárna, půjčovna aut, trezor (extra poplatek). Hned za touto budovou najdete bazén se sladkou vodou a pool bar s pohodlným ratanovým sezením, stejně jako i v hlavní restauraci. Schody dále vedou k malému bazénu, fitness a k centru Kallisti Spa & Wellness, které nabízí jacuzzi, saunu, parní koupele, masáže a různé zkrášlovací kúry. Od bazénu vás schody dovedou až k malé hotelové pláži. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Na objednávku, za extra poplatek, hotel poskytuje i kyvadlovou dopravu do města Zakynthos a letoviska Tsilivi. V hlavní sezóně se příležitostně (1 x týdně) organizuje řecký večer s řeckými specialitami a tancem syrtaki, pro děti je k dispozici malé dětské hřiště. Můžete si zahrát šipky, biliard či vodní polo.

Ubytování v Tsamis Zante Spa Resort:

hotel Tsamis Zante Spa Resort poskytuje ubytování v hlavní budově a v samostatném bloku hotelu. Pro naše hosty jsou připraveny standardní pokoje a jsou určeny pro 2 osoby s možností přistýlky pro 3. osobu. Všechny jsou vkusně zařízeny, s klimatizací (individuální), SAT/TV, minibarem (za poplatek), telefonem, koupelnou/WC, fénem a balkonem s výhledem do zahrady nebo bočním výhledem na moře.

Stravování:

polopenze formou bufetu nebo all inclusive za příplatek.

ALL INCLUSIVEsnídaně, oběd, večeře formou lehkého bufetu

  • během jídla se podává voda, nealko nápoje a místní víno a pivo
  • místní nealkoholické nápoje, voda, džusy a alkoholické nápoje – místní víno, ouzo, gin, vodka, whisky, rum, brandy, točené pivo, brandy, instantní káva, řecká káva, čaj (10:00-23:00)
  • různé snacky, sendviče v baru u bazénu
  • odpolední káva, čaj, koláčky
  • zmrzlina pro děti (12:00-18:00)

Náš názor:

stylově pojatý hotel vsazený terasovitě do klidného prostředí přímo nad mořem zaručuje příjemnou a idylickou dovolenou s možností dokonalého relaxu s využitím Spa centra. Nechybějí výborné služby a vysoká profesionalita!

Kapacita:

74 pokojů

Aktuální popis od CK

Popis zájezduRodinný hotel se skládá zhlavní avedlejší budovy, je obklopen olivovým hájem aje stupňovitě vybudován na kopci. Svou jedinečnou architekturou...

Popis hoteluPřímo u malé pláže. Překrásný výhled na moře. Klidná lokalita. Polohaklidná, hotel se nachází přímo u moře. Městečko Planos je vzdálené cca 5 km,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.