Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Manthos studia/apartmány

Pěkný menší komplex studií a apartmánů se skládá ze tří budov, nachází se v letovisku Agios Sostis na ostrově Zakynthos. Komplex leží cca 10 m od písčité pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Manthos studia/apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Manthos

Pěkný menší komplex studií a apartmánů Manthos se skládá ze tří budov, nachází se v letovisku Agios Sostis na ostrově Zakynthos. Komplex leží cca 10 m od písčité pláže.

Stravování

Dle zájezdu, bez stravy. Možnost dokoupení večeří, plné penze nebo polopenze v nedaleké restauraci na pláži.

Ubytování

studia pro 2 osoby s možností přistýlky a apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou konvicí, elektrický odpuzovač hmyzu, klimatizaci (za poplatek). Za příplatek možnost pronájmu bezpečnostní schránky. Apartmány Manthos se skládají z ložnice a obývacího pokoje s rozkládacím sofa a kuchyňským koutem.

Vybavení a služby

komplex Manthos má vlastní bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, snack bar, dětské hřiště, možnost parkování, minimarket.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.