Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amoudi

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen asi 100 m, restaurace 50 m a hlavní město Zakynthos asi 14 km. Příjemný rodinný aparthotel Amoudi s bazénem, nedaleko pláže, v malém letovisku. Ideální pro rodinnou dovolenou. Děti zdarma až do 14 let. V apartmánu možnost ubytování až 3 dětí s rodiči.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amoudi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amoudi

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen asi 100 m, restaurace 50 m a hlavní město Zakynthos asi 14 km.

Pláž

Hotel Amoudi leží 200 m od písčité pláže.

Vybavení hotelu Amoudi

3podlažní budova se studii a apartmány s výhledem na moře nebo na bazén. Komplex je vybaven sladkovodním bazénem s terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. U bazénu je bar, kde se podává snídaně a večeře (jednodušší bufet, výběr ze 2 předkrmů, 3 salátů, 2 hlavních jídel). K dispozici je TV u baru.

Služby

klimatizace, trezor na pokoji, dětská postýlka, kulečník, jacuzzi, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

studia Amoudi mají 2 pevná lůžka a možnost 1–2 přistýlek, 2pokojové apartmány mají 4 pevná lůžka s možností přistýlky pro 3. dítě. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, kuchyňský kout (zákl. nádobí, lednička, elektrický vařič, varná konvice, toaster), balkon se stolkem a židličkami.

Děti

dětské hřiště, část bazénu oddělená pro děti.

Doporučení

Příjemný rodinný aparthotel Amoudi s bazénem, nedaleko pláže, v malém letovisku. Ideální pro rodinnou dovolenou. Děti zdarma až do 14 let. V apartmánu možnost ubytování až 3 dětí s rodiči.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava - Zakynthos - Praha/Ostrava včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.