Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maria

Studia Maria se nacházejí na klidném místě v oblíbeném letovisku Alykes. Jsou vhodná pro rodiny s dětmi a všechny, kteří mají rádi pěkné koupání a večerní procházky spojené s posezením u dobrého jídla.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Maria

Studia Maria se nachází na malebném a klidném místě letoviska Alykes. Procházkou (cca 10 min.) se dostanete na krásnou písečnou pláž s průzračnou vodou nebo naopak do centra města, kde jsou obchody, restaurace a taverny. Letiště je od studií Maria vzdáleno 17 km, hlavní město ostrova 14km.

Vybavení studií Maria

Recepce, bar s televizí, snack bar, sladkovodní bazén s dětskou částí, venkovní sprcha.

Studia Maria jsou dvoulůžková s možností jedné přistýlky a jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprcha), vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén.

Sport a zábava

V hlavní sezoně se 1x týdně pořádá karaoke, kvíz a řecký večer. Vodní sporty na pláži za poplatek. Obchody, restaurace a taverny asi 500 metrů od studií Maria

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem je vzdálená od studií Maria cca 500 metrů (10 min vycházkovým krokem). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.