Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

John & Joyce

Příjemný, menší a neformální hotel John & Joyce s přátelskou atmosférou je vhodný zejména pro páry, které hledají klidné prostředí. Zdejší písečná pláž je oblastí, kde hnízdí  mořské želvy Caretta-Caretta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili John & Joyce, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu John & Joyce

Tento oblíbený hotel se nachází v letovisku Kalamaki, cca 100 m od pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do centra letoviska Kalamaki, kde naleznete množství různých taveren, obchůdků a barů, je to cca 15 min. chůze. Autobusové spojení je zajištěno do hlavního města ostrova, zastávka autobusu se nachází cca 10 min. od hotelu.

Popis hotelu

Příjemný, menší a neformální hotel s přátelskou atmosférou je vhodný zejména pro páry, které hledají klidné prostředí. Patří k nejoblíbenějším mezi našimi klienty. V hotelu se nachází recepce, TV koutek, restaurace a snack bar. Odpočívat můžete u pěkného bazénu se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů

Pěkně a účelně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon a balkon. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci (za poplatek dle CK). Některé dvoulůžkové a třílůžkové pokoje mají možnost klimatizace (za poplatek dle CK), v ostatních pokojích si lze zapůjčit ventilátor (za poplatek dle CK).

Sport,  zábava, pro děti

Pro děti je zde hřiště a dětský bazén. Pláž v Kalamaki je oblastí, ve které hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty. Můžete si však zapůjčit šlapadla nebo kánoe. Letovisko Kalamaki vám nabízí řadu příležitostí k zábavě. Naleznete zde spoustu taveren a barů k večernímu posezení. V Kalamaki se také nachází minigolfové hřiště. Oblíbené rušnější letovisko Laganas s řadou obchůdků, restaurací, taveren a barů je vzdáleno cca 5 km od hotelu.

Pláž

Přibližně 100 metrů od hotelu John & Joyce se nachází pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Pláž v Kalamaki je oblastí, kde hnízdí želvy Caretta-Caretta-, proto se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty. Možnost zapůjčení šlapadel nebo kánoí. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Stravování v hotelu John & Joyce

 dle CK, Snídaně nebo možnost polopenze (kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované menu – předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.