Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikolas

V klidnější části Laganas na Zakynthosu, nedaleko domu Vasso, objevíte jednopatrovou budovu domu Nikolas, jehož zdi zdobí barevné květy. Dům Nikolas nabízí svým hostům 3-lůžková studia na přízemí a 2-lůžková studia na poschodí. Všechna mají kuchyňku se základním vybavením, ledničku, koupelnu/WC a balkon.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikolas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Nikolas a ubytování:

V klidnější části Laganas, nedaleko domu Vasso, objevíte jednopatrovou budovu domu Nikolas, jehož zdi zdobí barevné květy. Dům Nikolas nabízí svým hostům 3-lůžková studia na přízemí a 2-lůžková studia na poschodí. Všechna mají kuchyňku se základním vybavením, ledničku, koupelnu/WC a balkon. Hostům jsou k dispozici i ventilátory (za příplatek). Písečná pláž Laganas je vzdálena jen 150 m, nejbližší tavernu a supermarket najdete už po 50 m a do centra ruchu je to jen 300 m. V sousedním hotelu a také v domě Zefiros je možné využívat bazén za konzumaci.

Doporučení pro dům Nikolas

Dům Nikolas je vhodný pro všechny, kteří rádi kombinují ubytování v klidnější části s rušným nočním životem.

Kapacita:

11 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.