Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Draganikos Studia

Příjemný menší rodinný komplex studií Draganikos, která jsou jednoduše a účelně vybavena, se nachází v klidném prostředí letoviska Alykanas, pouhých 70 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Do centra letoviska Alykanas se spoustou obchůdků, taveren a barů dojdete pohodlnou procházkou během několika minut. Hotel se studii Draganikos doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v krásném prostředí poblíž moře. Oblast - ostrov Zakynthos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Draganikos Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Draganikos - popis

Příjemný menší rodinný komplex studií Draganikos, která jsou jednoduše a účelně vybavena, se nachází v klidném prostředí letoviska Alykanas, pouhých 70 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Do centra letoviska Alykanas se spoustou obchůdků, taveren a barů dojdete pohodlnou procházkou během několika minut. Hotel se studii Draganikos doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v krásném prostředí poblíž moře.

Informace k ubytování v Draganikos studia

  •  dvoulůžková studia s možností přistýlky
  •  sociální zařízení (WC, sprcha)
  •  kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
  •  klimatizace
  •  trezor
  •  balkon nebo terasa

Stravování

Dle ck, Vlastní. Doporučujeme návštěvy taveren v centru letoviska Alykanas.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžková studia s možností přistýlky v přízemí apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti) v 1. patře sociální zařízení (WC, sprcha) kuchyňský kout...

Popis zájezduZakynthos je ostrov známý pro své dlouhé písečné pláže. Mezi jednu znejkrásnějších na severní části pobřeží rozhodně patří pláž vAlykanas....

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.