Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Papillon

Příjemný rodinný hotel Papillon nacházející se v letovisku Argassi, 150 m od písečné pláže je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Dětem je zde k dispozici dětský bazén a hřiště, dospělí ocení venkovní bazén, bar, restauraci a další možnosti vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Papillon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Papillon

Rodinný, velice příjemný hotel Papillon skládající se ze 3 budov se společnou recepcí se rozkládá v letovisku Agrassi v zahradě, cca 150m od písčité pláže. Hotel byl renovován v roce 2012. V těsné blízkosti je velice oblíbený a proslavený Magic Mushroom bar s hudbou s živými DJ´s, promítání sportovních zápasů a míchanými drinky. Od letiště je hotel vzdálen cca 5 km.

Vybavení hotelu Papillon

K hotelovému vybavení patří recepce, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, snack bar s malou restaurací, trezory, směnárna, místnost pro zavazadla, knihovna, kulečník, parkoviště, WiFi zdarma, klimatizace, masáže po předchozí domluvě.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky se nachází rozprostřeny ve 3 budovách a disponují vlastním sociálním zařízením s WC, lednicí, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén, hřiště, postýlka zdarma na vyžádání

Služby na poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty, klimatizace, masáže, kulečník, lednice.

Stravování

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.