Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Crystal Beach

Oblíbený hotel je situován v příjemném prostředí na jednom z nejlepších míst ostrova Zakynthos v klidném prostředí přímo na břehu moře blízko hnízdišť vodních želv ve vzdálenosti asi 100 m od střediska Kalamaki.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Crystal Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Crystal Beach

Oblíbený hotel Crystal Beach je situován v příjemném prostředí na jednom z nejlepších míst ostrova v klidném prostředí přímo na břehu moře blízko hnízdišť vodních želv ve vzdálenosti asi 100 m od střediska Kalamaki.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž střediska Kalamaki přírodního typu leží přímo před hotelem Crystal Beach. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Crystal Beach

Rozlehlá recepce, restaurace s terasou, bar, TV místnost a čítárna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, trezor na recepci (za poplatek), internet point (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají buď výhled na moře nebo do okolní zeleně. Všechny pokoje mají klimatizaci a některé ledničku (obojí za poplatek), vlastní příslušenství, TV a balkon nebo terasu.

Stravování

Dle zájezdu - možno snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu a večeře výběrem z tříchodového menu.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Crystal BeachDoporučeníJediný hotel v oblíbeném letovisku Kalamaki, ležícím přímo na písčité pláži, která je jednou z nejhezčích na ostrově....

StřediskoKalamakiPolohaVpříjemném prostředí na jednom z nejlepších míst ostrova v klidném prostředí přímo na břehu moře blízko hnízdišť vodních želv ve...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.