Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pastras studia

Studia Pastras stojí na ostrově Zakynthos v klidnější části rušného letoviska Laganas, v objetí zelených keříků a palem.Ke každému studiu patří vlastní kuchyňka s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, základním nádobím, koupelnou/WC a balkonem nebo terasou, s možností ventilátoru a trezoru (za příplatek). Studia Pastras doporučujeme těm, kteří hledají blízkost rušného centra, ale současně mají rádi klid.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pastras studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Pastras

Studia Pastras stojí v klidnější části rušného letoviska Laganas, v objetí zelených keříků a palem. Známá písečná pláž je vzdálená jen 100 m. Nejbližší tavernu a supermarket najdete ve vzdálenosti necelých 50 m, do centra ruchu a zábavy je to asi 300 m. Ke každému studiu patří vlastní kuchyňka s ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, základním nádobím, koupelnou/WC a balkonem nebo terasou, s možností ventilátoru a trezoru (za příplatek). V nedalekém hotelu a také v Zefirosu je možné využívat bazén, stačí, když si objednáte nápoj na osvěžení.

Doporučení

Studia Pastras doporučujeme těm, kteří hledají blízkost rušného centra, ale současně mají rádi klid.

Kapacita studií

8 studií

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.