Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plessas Palace

Rodinný hotel Plessas Palace disponující  recepcí, knihovnou, bazénem a dalšími službami se nachází 600 m od písečné pláže, v oblíbeném letovisku Alykanas. Centrum letoviska s obchůdky a tavernami je vzdálené pouhých 100 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plessas Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Plessas Palace

Rodinný hotel Plessas Palace se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Alykanas, 100 m od jeho centra s obchody, restauracemi a bary, 13 km od hlavního města Zakynthos a 15 km od letiště. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu Plessas Palace

Recepce, směnárna, trezory, výtah, wi fi, knihovna, snídaňová místnost, snack bar, bazén, kulečník, počítačové hry, deskové hry, na vyžádání kadeřnice, masáže, kosmetika, občasné BBQ a řecké večery, mini market.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí studia až pro 3 osoby. Studia jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací (ne ve všech pokojích), kuchyňkou a balkónem.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor, wi fi, kulečník.

Pro děti

Dětský bazén, dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Strava

Dle CK. Bez stravy. Snídaně: servírované snídaně.

Pláž

Cca 600 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.