Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandy Maria

Studia a apartmány Sandy Maria se nachází v oblíbeném letovisku Tsilivi a díky svému vybavení jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů. V areálu je k dispozici recepce, bar, TV místnost a jsou zde pořádány i řecké večery.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandy Maria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sandy Maria

Hotel Sandy Maria se nachází 600 m od písčité pláže v letovisku Tsilivi, 50 m od supermarketu, 100 m od nejbližších taveren, 500 m od centra letoviska s obchody, restauracemi a bary, 4 km od hlavního města Zakynthos a 6 km od letiště.

Vybavení hotelu Sandy Maria

Recepce, internet, wi fi zdarma v baru a kolem bazénu, místnost s TV se sportovními přenosy, bar, snack bar, bazén, řecké večery.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby. Jednotky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kuchyňkou s konvicí a ledničkou, trezorem a balkónem.

Pro děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle CK. Vlastní stravování,možnost snídaní.

Pláž

Cca 600 m od hotelu Sandy Maria.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.