Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stonebridge

Studia Stonebridge se nachází v centru letoviska Alykanas na Zakynthosu, nedaleko nákupních možností, restaurací a taveren. Od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdálená jen 130 m a do blízkého letoviska Alykes se dá dostat příjemnou procházkou už po 20 minutách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stonebridge, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Stonebridge (Stone Bridge) a ubytování:

Studia Stonebridge se nachází v centru letoviska Alykanas, nedaleko nákupních možností, restaurací a taveren. Od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdálená jen 130 m a do blízkého letoviska Alykes se dá dostat příjemnou procházkou už po 20 minutách.

Dům Stonebridge nabízí ubytování ve 2-lůžkových studiích s možností jedné přistýlky s koupelnou/WC, kuchyňským koutkem se základním vybavením, ledničkou a balkónem. Ve všech je možná klimatizace za příplatek. Malému komplexu sestaveného ze dvou jednopatrových budov nechybí bazén se slunečníky a lehátky, snack bar s TV/SAT a terasa na slunění. Výborná restaurace se širokou nabídkou jídel, která je naproti domu, nabízí klientům zakoupení večeří formou výběru ze 2-3 jídel a dezertu.

Doporučení pro Stonebridge:

Je to ideální volba pro ty, kteří upřednostňují ubytování v centru letoviska a nedaleko pěkné pláže.

Kapacita:

16 studií

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.