Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View- studia a apartmány

Velmi pěkná studia na okraji Laganasu na ostrově Zakynthos leží nedaleko studií Niki. Sousední letovisko Agios Sostis je vzdáleno pouhých 10 minut pěšky. Vilka má zahradu a nachází se přímo na písečné pláži. Klienti mohou využívat nedaleký bazén, který lze využívat cca 100m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea View- studia a apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sea View

Velmi pěkná studia Sea View na okraji Laganasu leží nedaleko studií Niki. Sousední letovisko Agios Sostis je vzdáleno pouhých 10 minut pěšky. Vilka má zahradu a nachází se přímo na písečné pláži. Klienti mohou využívat nedaleký bazén, který lze využívat cca 100m.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení večeří v nedaléké taverně na plážové promenádě

Ubytování

Moderně zařízená studia Sea View jsou pro 2 osoby s možností přistýlky a apartmány Sea View jsou pro 4 osoby s možností přistýlky. Všechna studia a apartmány jsou orientována na mořskou stranu a mají terasu nebo balkon, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, elektrický odpuzovač hmyzu. Za příplatek možnost pronájmu bezpečnostní schránky (1,50 EUR/den), některé pokoje mají možnost klimatizace za poplatek (5,-EUR/den)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.