Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Mimis

Na nejvýchodnějším výběžku ostrova Zakynthos se nachází letovisko Vassilikos. Nabídku v této oblasti, kde naleznete nejkrásnější pláže z celého ostrova, jsme rozšířili o studia Mimis. V zahradě s bazénem a dětským brouzdalištěm naleznete i snack bar, kde vás s úsměvem obslouží majitelka studií a kde si lze také dokoupit snídaně.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Mimis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Mimis

Na nejvýchodnějším výběžku ostrova se nachází letovisko Vassilikos. Nabídku v této oblasti, kde naleznete nejkrásnější pláže z celého ostrova, jsme rozšířili o studia Mimis. V zahradě s bazénem a dětským brouzdalištěm naleznete i snack bar, kde vás s úsměvem obslouží majitelka studií a kde si lze také dokoupit snídaně. Pouze 20 minut vám bude trvat cesta, pokud se rozhodnete navštívit nejkrásnější pláž ostrova Gerakas. V okolí pak najdete další oblíbené pláže jako je Banana Beach, Porto Zoro nebo Agios Nikolaos, kde je nejznámější centrum vodních sportů na ostrově.

Vybavení hotelu

Studia Mimis leží 500 m od pláže, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, recepce, pool bar a snack bar, internet za poplatek cca 5 Eur/hod, dětské hřiště, možnost výběru hotovosti systémem cash-back

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, vybavená kuchyňka, lednice, konvice, klimatizace za příplatek 5 Eur/den, trezor za příplatek 1 Euro/den. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

vlastní

Další údaje o studiích Mimis

Úklid: 6x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Studia Mimis na webu

Studia Mimis

Názory klientů

Ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou dovolenou, kterou jsme strávili na Zakynthosu ve Vassilikos (studia Mimis). Byla to klidná, pohodová dovolená v nádherném prostředí. Studia Mimis jsou opravdu ráj na zemi. Majitelé byli super, milují děti. Delegát byl příjemný a ochotný. Díky, díky, díky. Romana Kašparová (1.10.2009)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy)

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha - Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit (14x), květen letenka Zakynthos – Praha (říjen letenka Praha – Zakynthos), letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta Alexu, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP..

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.