Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sirocco

Příjemný hotel Sirocco se nachází v prázdninovém letovisku Kalamaki. Hotelový komplex je obklopenou zahradou s bazénem. Pláž v Kalamaki patří k těm, kde hnízdí mořské želvy Caretta-Caretta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sirocco, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sirocco

Příjemný hotel se nachází v prázdninovém letovisku Kalamaki. K písečné pláži s pozvolným vstupem do moře je to cca 350 m. Nejbližší obchůdek je vzdálen cca 50 m a do centra letoviska Kalamaki, kde se nacházejí taverny, obchůdky a bary, je to cca 200 m. Oblíbené letovisko Laganas s nočním životem je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 7 km od hotelu.

Popis hotelu

Hotelový komplex, který je obklopen zelení, tvoří hlavní budova s recepcí a oddělená depandance. Hostům je k dispozici pěkná zahrada s bazénem, bar, restaurace a internetový koutek. V hotelu si můžete pronajmout bezpečnostní schránku (za poplatek dle CK).

Vybavení pokojů

Účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, TV a balkon. Možnost klimatizace a ledničky (výše poplatku dle CK). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku.

Sport, zábava, pro děti

Pro děti je v hotelu k dispozici dětské hřiště. Za poplatek si můžete zahrát kulečník. Pláž v Kalamaki je oblastí, ve které hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat žádné motorizované vodní sporty. Můžete si však zapůjčit šlapadla nebo kánoe nebo si pronajmout slunečníky a lehátka.

Stravování

dle CK, Kontinentální snídaně formou bufetu, možnost polopenze nebo plné penze (oběd i večeře formou servírovaného menu).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená od hotelu cca 350 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.  Na pláži hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat žádné motorizované vodní sporty. Možnost pronájmu šlapadel a kánoí.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Zakynthos / Kalamaki. Menší rodinný hotel, obklopený udržovanou zahradou, se nachází v klidném prostředí nedaleko od pěkné, písčité pláže,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.