Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tsilivi Admiral

Hotel ze sítě Xenos Group Hotels byl postavený v podobném stylu jako jeho bratři v Argassi i v Tsilivi. K jedné z nejnavštěvovanějších pláží na ostrově Zakynthos, k písečné pláži letoviska Tsilivi, je to jen 200 m. Procházka do centra plného obchůdků, restaurací, taveren nebo kaváren potrvá jen několik minut. Je to ideální hotel pro všechny, kteří se přišli na ostrov Zakynthos bavit, a také relaxovat na jeho nádherných plážích.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tsilivi Admiral, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tsilivi Admiral:

Hotel ze sítě Xenos Group Hotels byl postavený v podobném stylu jako jeho bratři v Argassi i v Tsilivi a s jedním z nich - aparthotelem Planos dokonce přímo sousedí. K jedné z nejnavštěvovanějších pláží na ostrově Zakynthos, k písečné pláži letoviska Tsilivi, je to jen 200 m. Procházka do centra plného obchůdků, restaurací, taveren nebo kaváren potrvá jen několik minut. Je to ideální hotel pro všechny, kteří se přišli na ostrov Zakynthos bavit, a také relaxovat na jeho nádherných plážích.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce s lobby barem, bufet, á la carte restaurace, TV/SAT (v lobby baru), biliard, hrací automaty, stolní tenis, internet, pracovna, snack bar, 2 velké venkovní bazény s slunečníky a lehátky zdarma, dětské hřiště, dětský klub, vlastní supermarket. Hotel Tsilivi Admiral je známý bohatou nabídkou animačních programů v anglickém jazyce (soutěže, kvíz, disco, karaoke, bingo) jak pro dospělé, tak pro nejmenší návštěvníky (dětské hry a zábava, dětská diskotéka).

Ubytování v Tsilivi Admiral:

Čisté, prostorné pokoje různých rozměrů jsou určené pro 2-4 osoby a apartmány pro 4 osoby s oddělenou ložnicí. K vybavení patří koupelna se sprchou a WC, také balkon, který nabízí boční výhled na moře nebo na bazén. Možnost klimatizace za poplatek.

Stravování:

all inclusive.

  • snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, podávané v hlavní restauraci
  • dopolední občerstvení (10:00-12:00) a popolední (15:00-17:00) ve snack baru - hamburgery, toasty, hranolky, saláty, omelety
  • zmrzlina (13:00-15:00 a 19:00-21:00)
  • nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj a místní alkoholické nápoje - ouzo, brandy, víno, gin, rum (09:00-23:00) podávané ve snack baru a restauraci
  • za příplatek 1,50 € / položka - možnost výběru plného menu ve snack baru a ostatních nápojů mimo balíku AIl podávaných během dne a nápojů objednaných po 23:00 hodině

Náš názor na Tsilivi Admiral:

Doporučujeme milovníkům rušnějších dovolených, lidem, kteří upřednostňují zábavu a všem těm, kteří se nechají rádi zlákat a přidají se ke společné zábavě na animačních programech.

Kapacita:

170 pokojů

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.