Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vassilikos Beach

Hotel Vassilikos Beach se nachází na ostrově Zakynthos v klidném prostředí letoviska Vassilikos mezi dvěmi písečnými plážemi. Nejbližší písečná pláž je vzdálena 50 m, známá písečná pláž St. Nicholaos, nabízející vodní sporty, cca 150 m. Hotel je obklopený olivovými háji a krásnou sukulentovou zahradou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vassilikos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Vassilikos Beach:

Hotel Vassilikos Beach se nachází na ostrově Zakynthos v klidném prostředí letoviska Vassilikos mezi dvěmi písečnými plážemi. Nejbližší písečná pláž je vzdálena 50 m, známá písečná pláž St. Nicholaos, nabízející vodní sporty, cca 150 m. Hotel je obklopený olivovými háji a krásnou sukulentovou zahradou. Centrum s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 100 m, nejbližší rušnější letovisko Argassi s bohatým nočním životem cca 8 km, hlavní město Zakynthos cca 10 km. Zastávka linkového autobusu je vzdálená cca 500 m.

Vybavení hotelu:

Hotelový komplex Vassilikos Beach se skládá z hlavní a několika vedlejších budov umístěných v udržované zahradě. Hotel hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, TV místnost, bar, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), vířivku, bar u bazénu, terasu na slunění, dětské hřiště.

Pláž:

50 m, písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Vodní sporty k dispozici na pláži za poplatek.

Poznámka:

Ideální místo pro trávení klidné dovolené v blízkosti dvou písečných pláží.

Ubytování :

Vkusně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), ledničku, klimatizaci (za poplatek 6 €/den), trezor (za poplatek 1,5 €/den), telefon a balkon.

Stravování :

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou menu v blízké taverně Family (cca 50 m od hotelu Vassilikos Beach).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.