Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Babis

Studiový dům je situován na ostrovš Zakynthos v klidném prostředí příjemné zahrady nedaleko centra letoviska Kalamaki. Písečná pláž je od hotelu vzdálena 250 m, centrum letoviska Kalamaki asi 300 m. Hosté mohou využívat bazén, který se nachází v hotelu vzdáleném asi 50 m. Pobyt v těchto studiích ocení klienti vyhledávající klidnější prostředí s možností zábavy, nákupů či procházek.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Babis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Villa Babis

Studiový dům Villa Babis je situován v klidném prostředí příjemné zahrady nedaleko centra letoviska Kalamaki. Písečná pláž je od hotelu vzdálena 250 m, centrum letoviska Kalamaki asi 300 m. Hosté mohou využívat bazén, který se nachází v hotelu vzdáleném asi 50 m. Pobyt v studiích Villa Babis ocení klienti vyhledávající klidnější prostředí s možností zábavy, nákupů či procházek.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 250 m - vzdálenost od letiště 4 km - vzdálenost od centra 300 m - nákupní možnosti 300 m

Ubytování ve Villa Babis:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - větrák - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - balkon nebo terasa, trezor

Zařízení:

- bazén (ve vedlejším hotelu)

Pláž:

- písčitá - lehátka a slunečníky za poplatek - pouze vodní šlapadlo - chráněná želví pláž

Aktuální popis od CK

Řecko / Zakynthos / Kalamaki. Oblíbená vila se studii a apartmány leží v klidném prostředí rozlehlé zahrady, nedaleko centra letoviska Kalamaki. Pěkná...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.