Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Best Western Zante Park

Hotel Best Western Zante Park se nachází na ostrově Zakynthos nedaleko pláže v letovisku Laganas, 1 km od jeho centra s obchody, restauracemi a bary, 7 km od hlavního města Zakynthos a 5 km od letiště. Ve vzdálenosti 1 km od hotelu je oblast, kde kladou svá vajíčka želvy Caretta Caretta. Hotel Best Western Zante Park nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, wi fi, mini barem, telefonem, klimatizací a topením a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Best Western Zante Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Best Western Zante Park - poloha

Hotel Best Western Zante Park se nachází nedaleko pláže v letovisku Laganas, 1 km od jeho centra s obchody, restauracemi a bary, 7 km od hlavního města Zakynthos a 5 km od letiště. Ve vzdálenosti 1 km od hotelu je oblast, kde kladou svá vajíčka želvy Caretta Caretta.

Ubytování

Hotel Best Western Zante Park nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, wi fi, mini barem, telefonem, klimatizací a topením a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení hotelu Best Western Zante Park

recepce, směnárna, společenská místnost se SAT TV, konferenční místnost, restaurace, hlavní bar, koktejl bar, snack bar u bazénu, bazén, sauna, fitness, masáže, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, mini bar, wi fi, sauna, masáže, vodní sporty.

Pláž:

Hotel Best Western Zante Park se nachází cca 300 m od písčité pláže.

Pro děti:

dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské manu v restauraci.

Stravování :

Dle aktuální nabídky CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:00 – 18:00), zmrzlina pro děti (10:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, WiFi zdarma, terasa s bazénem, relaxační bazén; slunečníky, lehátka a osušky u bazénu...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

StřediskoLaganasPolohaCca 800 m od centra Laganas, cca 50 m od obchodů, cca 7 km od města Zakynthos, cca 5 km od letiště Zakynthos, autobusová zastávka cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.