Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Village Inn Studios

Rodinný hotelový komplex studií a apartmánu Village Inn Studios se nachází v letovisku Laganas na Zakynthosu. Nabízí dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky. Písčitá pláž je od komplexu Village Inn Studio vzdálená přibližně 1 kilometr.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Village Inn Studios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Village Inn Studios

Rodinný hotelový komplex studií a apartmánu Village Inn Studios se nachází v letovisku Laganas, 4 km od letište v Zakynthu. V nedalekém centru mestecka je mini market, spousta barů, restaurací, možností nočního života.

Vybavení hotelu Village Inn Studios

recepce, trezory, směnárna, internet, společenská místnost se SAT TV, snack bar/restaurace, bar u bazénu, bazén, kulečník, stolní fotbal, herna, mini market, obchod se suvenýry.

Ubytování

Hotel Village Inn Studios nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, plně vybavenou kuchynkou a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost studií nebo apartmánu pro 4 osoby.

Pro děti

dětské hřiště.

Strava

dle CK, Vlastní stravování, Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře

Pláž

Hotel Village Inn Studios leží cca 1 km od písčito-oblázkové pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.