Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alykanas Beach

Přímo na pláži s jemným pískem, v zálivu Alykanas na Zakynthosu, byl postavený příjemný rodinný aparthotel Alykanas Beach. Jen 6 minut chůze ho odděluje od nejbližších obchodů a restaurací, několik barů objevíte hned u komplexu. Do sousední vesničky Alykes se dostanete příjemnou procházkou asi za 20 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alykanas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alykanas Beach:

Přímo na pláži s jemným pískem, v zálivu Alykanas byl postavený příjemný rodinný aparthotel Alykanas Beach. Jen 6 minut chůze ho odděluje od nejbližších obchodů a restaurací, několik barů objevíte hned u komplexu. Do sousední vesničky Alykes se dostanete příjemnou procházkou asi za 20 minut.

Vybavení / Sport / Zábava:

Prostorná recepce (24 hodin) s příjemným sezením, TV/SAT a barem, směnárna, obchod se suvenýry, minimarket, internet (za poplatek). Pro zábavu hotel Alykanas Beach poskytuje hernu s různými elektronickými hrami, pro děti dětské hřiště, bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti a jacuzzi (za poplatek). Na sluneční terase jsou rozmístěny slunečníky a lehátka zdarma. Za bazénem se nachází prostorný bar, který nabízí různé snacky během dne (za poplatek) a též snídaně. Jen pár schůdků odděluje bazén od písečné pláže s lehátky a slunečníky (za poplatek).

Ubytování v Alykanas Beach:

Prostorná studia pro 2-3 osoby (3.lůžko pohovka) s kuchyňským koutem a základním vybavením, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou/WC, TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Klimatizace je možná za poplatek.

Stravování:

Bez stravy, možnost doplatit si snídaně.

Náš názor na Alykanas Beach:

Komfortní aparthotel vsazený do idylického prostředí, příjemné ubytování a kvalitní služby. Jeho výborná poloha umožňuje každodenní procházky po pláži nebo si můžete pronajmout auto a objevovat krásy ostrova Zakynthos.

Kapacita hotelu:

155 studií a apartmánů

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.