Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vossos - aparthotel

Tento velmi příjemný zrekonstruovaný hotel Vossos se nachází v oblíbeném letovisku Laganas na ostrově Zakynthos, cca 100 m od pláže. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní koupelnu s WC, kuchyňský kout s lednicí, TV, telefon, balkon, klimatizaci a trezor (2 €/den).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vossos - aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Vossos

Tento velmi příjemný zrekonstruovaný hotel Vossos se nachází v oblíbeném letovisku Laganas na ostrově Zakynthos, cca 100 m od pláže.

Popis komplexu Vossos a vybavení

Recepce, pool bar, minimarket a bazén se sluneční terasou, s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje v aparthotelu Vossos

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní koupelnu s WC, kuchyňský kout s lednicí, TV, telefon, balkon, klimatizaci (6 €/den), trezor (2 €/den).

Stravování

dle zájezdu

Sport a zábava

Letovisko Laganas nabízí zábavu a aktivní strávení dovolené pro všechny věkové kategorie. Najdete zde mnoho restaurací, barů, diskoték. Na pláži je centrum vodních sportů.

Pláž

Krásná písečná s pozvolným vstupem do moře je od aparthotelu Vossos vzdálená cca 100 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.