Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zante Maris

Velice kvalitní hotel Zante Maris je vhodný pro klienty, kteří vyžadují komfort a služby na vysoké úrovni. Leží přímo u pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidnější části rušného letoviska Tsilivi na ostrově Zakynthos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zante Maris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zante Maris

Velice kvalitní hotel Zante Maris je vhodný pro klienty, kteří vyžadují komfort a služby na vysoké úrovni. Leží přímo u pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidnější části rušného letoviska Tsilivi na ostrově Zakynthos.

Vybavení

Recepce, prostorné lobby, restaurace, bar, beach bar, snack-bar, pool bar, podzemní diskotéka, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), malý dětský bazén, vnitřní bazén, možnost připojení na internet, 24 hodinová pokojová služba, fitness, tělocvična, jacuzzi, masáže, čistírna a kadeřnický salon. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování v hotelu Zante Maris:

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace (červenec, srpen), lednička, TV-SAT, rádio, telefon, varná konvice s doplňováním čaje, kávy, mléka, župan, přezůvky do koupelny, balkon nebo terasa. Sejf za poplatek.

Stravování:

Dle zájezdu, All inclusive zahrnuje snídaně (8.00 – 10.00), obědy (13.00 – 14.30), večeře (19.00 – 21.00), vše formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje (cola, limonáda, oranžáda, soda, čaj, káva) a místní alkoholické nápoje (bílé a červené víno, pivo, vodka, gin, brandy, ouzo) v době 10.00 – 23.00 hod.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži za poplatek – např. vodní lyže, jízda na nafukovacích kruzích a banánech, vodní skútry, parasailing. Dále stolní tenis, kulečník, fitness, beach volejbal, vodní volejbal. Hotel pořádá řecké a jiné zábavní večery (např. karaoke, bingo, živá hudba a různé kvízy). Velké možnosti společenského života ve městě Tsilivi.

Aktuální popis od CK

DoporučeníRušný hotel s výbornou polohou přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře v oblíbeném letovisku. Ideální pro strávení rodinné dovolené.ObsazeníXX /...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.