Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zante Palace

Hotel Zante Palace s pohodovou a přátelskou atmosférou se nachází na vyvýšeném místě oblíbeného a vyhledávaného letoviska Tsilivi. Nejbližší obchůdky, taverny a bary se nachází již 150 metrů od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zante Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Zante Palace

Hotel Zante Palace se nachází na vyvýšeném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou Tsilivi. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. Autobusová linka zajišťující spojení do cca 4 km vzdáleného města Zakynthos je cca 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu Zante Palace

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a venkovní bazén. V areálu hotelu je možné využít Wi-Fi připojení.

Vybavení pokojů

Apartmány pro 3-4 osoby Jsou stejně vybaveny jako studia, jsou však prostornější a skládají se z jedné obývací ložnice. Některé apartmány mají navíc jednu ložnici, která je oddělena posuvnými dveřmi.

Studia Standardně zařízená klimatizovaná studia mají koupelnu se sprchou a WC, miniledničku, TV, kuchyňský koutek a terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací

Hotel na internetu

www.zanetepalace.com

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.