Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zante Studio

Studia Zante nacházející se v letovisku Kalamaki, které je vyhlášené zejména pěknou dlouhou pláží, která se každoročně stává útočištěm chráněných želv Careta Careta, jsou vhodná zejména k prožití klidné a pohodové dovolené s možností vlastního stravování v místních tavernách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zante Studio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Zante

Hotel Zante se nachází ve středisku Kalamaki, cca 5 kilometrů od hlavního města a cca 500 m od pláže a od centra letoviska Kalamaki, kde se nachází mnoho restaurací, taveren, supermarketů a obchůdků se suvenýry. 

Vybavení domu Zante

Hotelový areál tvořený 8 studii a 4 apartmány nabízí jednoduše zařízená studia/apartmány, nedalekou půjčovnu aut/skútrů, na pláži širokou nabídku vodních sportů. 

Vybavení studií

Jednoduše zařízená 2lůžková studia s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají WiFi připojení, klimatizaci (za poplatek), lednici s kuchyňským koutem, základní vybavení kuchyňky, kávovar, balkon či terasu. 

Stravování

Dle CK. Bez stravování. 

Služby za poplatek

Klimatizace, WiFi připojení. 

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.