CK Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style

O CK Blue Style

CK Blue Style záhájila svoji činnost v roce 1997. V letní sezoně se specializuje na letecké zájezdy do Řecka (Kos, Zakynthos, Kréta, Rhodos), Tuniska, na ostrov Djerba, Turecka a ostrov Mallorcu. Celoroční destinací, kde lze trávit dovolenou v zimě i v létě je atraktivní Egypt (Hurghada, Taba a Sharm El Sheikh). S každým přibývajícím rokem se snaží maximálně vyhovět všem svým zákazníkům a zabezpečit jim ničím nerušenou dovolenou.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Blue Style

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Blue Style.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK BlueStyle můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Family Way

Naše tipy na zájezdy