Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Carras

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Carras, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Porto Carras

Letovisko Porto Carras najdeme na prostředním „prstu“ ze tří, které vybíhají do Egejského moře z poloostrova Chalkidiki, takzvané Sithonii. Resort se rozkládá na jejím západním pobřeží, na dohled vedlejšího, západního výběžku Kassandra.

Obří luxusní hotelový komplex, který leží při ústí rozkošné, sytě modré zátoky, kde kotví drahé jachty a lodě, nabízí svým hostům standardní a nadstandardní služby v oblasti ubytování a gastronomie. Areál sice čítá již dobrých 40 let, nicméně byl pečlivě zrekonstruován, aby mohl poskytovat ještě kvalitnější, příjemnější servis. Na téměř tisícovce hektarů si návštěvníci mohou užívat veškerého vybavení, například bazénů, hřišť na volejbal, basketbal, fotbal a golf, tenisových kurtů, jezdeckého a potápěčského klubu či půjčovny jízdních kol. Okolí je lemováno spoustou sytě zelených stromů, keřů a upravených travnatých pozemků. V budovách nechybí samozřejmě několik stravovacích zařízení s vysokou kapacitou, obchody s luxusním zbožím a suvenýry, kasino, z relaxačních služeb pak je to sauna, masáže a kosmetický salon.

Porto Carras a pláže

Přilehlé pláže se táhnou při celém pobřežním pásu nedaleko hotelového komplexu, z nichž dvě jsou hlavní a také nejnavštěvovanější. V okolí se pak ještě nacházejí další, méně frekventované zátoky a pláže. Celá oblast disponuje čistou mořskou vodou tmavě modré barvy, která byla oceněna modrou vlajkou Evropské unie za kvalitu. Zajištěn je veškerý komfort v podobě slunečníků, lehátek, občerstvení v plážových barech, zábavy v nočních klubech, služeb plavčíků a dalších.

Nedaleko hotelu si přijdou na své milovníci vína, kteří mohou zavítat do vinného sklepa na ochutnávku zdejší tekuté úrody a ukázku její výroby s odborným výkladem. Samozřejmě je zde možnost vyrazit do širšího okolí a prozkoumat celý ostrov Chalkidiki třeba v zapůjčeném autě nebo na horském kole.

Ostatní střediska na Chalkidiki

Na Chalkidiki se z ČR jezdí ještě do středisek Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea VrasnaNeos Marmaras, Ouranoupolis, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Posidi, Sani, Sarti,  Sithonia, Toroni a  Stavros

Tipy na hotel v letovisku Porto Carras

Meliton Thalasso & Spa

Omlouváme se, na popisu hotelu Meliton Thalasso & Spa se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

1.

Sithonia Thalasso & Spa

Omlouváme se, na popisu hotelu Sithonia Thalasso & Spa se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---