Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sani

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sani, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Sani

Na severozápadním pobřežním výběžku poloostrova Chalkidiki zvaném Kassandra se rozkládá moderní letovisko Sani, vzdálené asi 50 kilometrů od hlavního města Polygyros.

Pláž u Sani

Několik kilometrů dlouhá pláž v resortu Sani, oceněná za svou kvalitu a čistotu „modrou vlajkou“ Evropské unie, pohlíží směrem na bájnou horu Olymp, lemována linií jehličnatých stromů při pobřeží. Písčitý povrch kontrastuje s průzračně modrou vodou Egejského moře a přidružené turistické služby činí z toho místa naprosto komfortní centrum letní relaxace. Na své si v Sani přijdou hlavně milovníci luxusu a ubytování vysokého standardu, neboť jsou tu připraveny hotely a bungalovy s vyšším počtem hvězdiček se zahradami a vlastními bazény. Nechybí samozřejmě vodní sporty a množství stravovacích možností v podobě barů u pláže či bazénu, taveren a nočních klubů. Během léta se na pláži koná řada festivalů, párty a dalších kulturních akcí.

Co v Sani ?

V místě je možnost drobných nákupů a poměrně pestré kultury. V přírodním divadle pod širým nebem můžete zažít tradiční festival, v letním kině se za přítmí horké noci osvětlené jen slabým světlem hvězd podívat na pěkný film a v umělecké galerii se potěšit pohledem na výtvarná díla. I když je dnešní Sani moderním městečkem, počátky jeho existence sahají do daleké minulosti, a tak se tu lze setkat i s historickými památkami, třeba středověkou věží.

Po návratu z výletu zajděte určitě do některé z místních gurmánských taveren či restaurací, ať už na řeckou specialitu nebo něco z nám poněkud bližší kontinentální kuchyně. Okolí letoviska Sani, které se pyšní krásnou přírodou s řadou vzácných druhů zvířat a rostlin, nabízí řadu příležitosti k pěknému výletu pěšky, na kole nebo autem.

Ostatní střediska na Chalkidiki

Na Chalkidiki se z ČR jezdí ještě do středisek Afitos, Fourka, Gerakini, Hanioti, Kallithea, Kriopigi, Nea Iraklia, Nea Moudania, Nea VrasnaNeos Marmaras, Ouranoupolis, Pefkochori, Polichrono, Porto Carras, Posidi, Sani, Sarti,  Sithonia, Toroni a  Stavros

Tipy na hotel v letovisku Sani

Simantro Beach

Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pískem. Do městečka Nea Fokea cca 10 km. Ideální místo dovolené pro páry a rodiny s dětmi.

1.

Sani Beach Club

Omlouváme se, na popisu hotelu Sani Beach Club se pracuje. Pro  aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na  Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v  novém okně.

2.

Sani Beach

Omlouvám se, na popisu hotelu Sani Beach se pracuje. Pro aktuální popis se můžete podívat přímo na stránky hotelu, nebo na Bookingu, kde si můžete pobyt i rovnou zamluvit.  Odkazy se otevírají v novém okně.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---