Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgona Villa

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu ostrova Ios přímo na pláži v letovisko Mylopotas. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gorgona Villa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Gorgona:

Komplex je postaven v tradičním kykladském stylu přímo na pláži. Vzdálenost do hlavního města Ios (Chora) je pouhých 3 km. Jedinečná poloha tohoto zařízení, doslova přímo na moři, vybízí ke strávení nezapomenutelné dovolené.

Ubytování:

Studia Gorgona jsou dvoulůžková s možností přistýlky, s vlastním WC a sprchou, kuchyňským koutem, televizí, klimatizací (zdarma) a terasou orientovanou směrem k moři.

Apartmány Gorgona jsou složeny z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s jednou až dvěma přistýlkami, kuchyňským koutem. Součástí apartmánů je vlastní sprcha s WC, televize, klimatizace (zdarma) a balkon nebo terasa směrem k moři.

Stravování:

Dle ck, vlastní. Možnost zajištění večeří nebo polopenze v blízké taverně (platba na místě).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži (za poplatek), beach bar Far Out s bazénem a tobogánem (za poplatek). Nabídka fakultativních výletů, zábavní možnosti podél promenády Mylopotas. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Iosu (Chora) – zastávka přímo před Villou Gorgona.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.