CK Alex

3 min.

CK ALEX

Zahájení prodeje zájezdů CK Alex pro sezonu 2011

Pordej zájezdů CK Alex pro rok 2011 byl zahájen 20. 10. 2010. Samozřejmostí jsou zase zajímavé slevy za First Minute, zájezdy si můžete zobrazit na stránce Zájezdy CK Alex. Slevy jsou uvedeny u rozpisu cen u každého zájezdu.

CK Alex - info

Cestovní kancelář ALEX (založena již roku 1990) je stabilní a spolehlivou společností s jednou z nejširších nabídek řeckých ostrovů na českém trhu. Ve svém portfoliu má kromě zájedů do Bulharska, Turecka, Tuniska, Egypta, Sardinie a Kypru také řecké destinace Korfu, Kefalonia, Kréta, Lefkada, Epirus - Parga, Lesbos, Chios, Samos, Peloponés - Niforeika, Rhodos, Kos, Karpathos, Skiathos, Skopelos, Santorini, Thassos a Zakynthos.

Vedle standardní nabídky v Řecku zprostředkovává též další komplementární služby jako jsou svatební pobyty se svatebními obřady, windsurfing v místních surfařských školách apod. Hlavními devizami této CK je kromě stabilně nízkých cen a výrazných slev též garance kvality pobytových leteckých zájezdů prostřednictvím unikátního Quality Holiday Programu (QHP), který klientovi, jenž si zájezd zakoupí včas, zaručuje tu nejvyšší míru spolehlivosti a úrovně poskytovaných služeb. Jeho součástí je i garance vrácení 100% ceny zájezdu v případě, že by došlo k závažnějším nedostatkům. CK ALEX jako jedna z prvních cestovních kanceláří na trhu zavedla nabízení zájezdů za celkové konečné ceny včetně všech poplatků. S CK ALEX je vždy léto jak má být... již dvacet let.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Alex

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Alex zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alex.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Alex jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Alex můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Jihospol Tours

Naše tipy na zájezdy