Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra

Jednoduchá studia Alexandra se nachází v centru městečka Lassi, v jeho rezidenční části, poblíž dvou písečných pláží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Alexandra

Studia Alexandra se nachází v živém kosmopolitním letovisku Lassi, jen asi 300 m od jeho hlavní třídy s bary, tavernami a obchody.  Klienti studií Alexandra mohou navíc zdarma využívat bazénu v komplexu Marianna, vzdáleného 170 m.

Vybavení studií Alexandra

Všech 12 dvoulůžkových studií je jednoduše a účelně zařízeno, vybaveno kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou se sprchou a WC. Před každým studiem je malá terasa se zahradním nábytkem. Úklid studií, výměna ručníků a ložního prádla probíhá 3 x za pobyt.

Pláž

Písečná pláž Makris Gialos je vzdálena 300 m, pláž St. Antonio jen 240 m.

Stravování

Dle CK,bez stravy

Aktuální popis od CK

DoporučeníVýborně situovaná studia v centru Lassi, v rezidenční části mezi vilami a apartmánovými domy, nedaleko písčité pláže a s možností využívat bazén v...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.