Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calypso

Příjemný rodinný hotel Calypso v centru letoviska Poros, jen pár kroků od moře a od pláže, je výbornou volbou pro strávení dovolené v klidném a malebném letovisku. Všechny pokoje byly plně renovovány a nabízí potřebné pohodlí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calypso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Calypso

Hotel Calypso se nachází asi 400 m od centra atraktivního střediska Poros. Nedaleko se nachází spousta restaurací, barů a obchůdku, ale i živý přístav. Městečko Poros je vzdáleno asi 40 km od hlavního města Argostoli a je vyhledávaným střediskem hlavně pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu Calypso

Recepce, bar, salonek / TV místnost, restauraci, WiFi na recepci a u baru zdarma. Klienti hotelu mohou zdarma využívat bazén ve vedlejším hotelu (cca 50 m).

Vybavení pokojů

Dvojllůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě a 3lůžkové pokoje mají klimatizaci, malou ledničku, TV, telefon, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Pláž

Hotel Calypso se nachází téměř na pláži.

.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemný rodinný hotel v centru letoviska Poros, jen pár kroků od moře a od pláže, je výbornou volbou pro strávení dovolené v malebném letovisku a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.